Інформація про подання документів
вступників на третій курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра, які подали оригінали документів
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2023 році
з відмітками про виконання вимог до зарахування станом на 01.09.2023 19:03
вступників на третій курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра, які подали оригінали документів
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2023 році
з відмітками про виконання вимог до зарахування станом на 01.09.2023 19:03
підприємництва та перспективних технологій
Напрям підготовки: 122, КН – Комп'ютерні науки
Напрям підготовки: 122, КН – Комп'ютерні науки
Вільні місця ліцензійного обсягу: 20 місць
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Першочерговий вступ (при рівності балів) | Бал атестату | Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни | Загальний бал | Виконали вимоги до зарахування | Статус заяви |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Бойкова Юлія Євгеніївна | 196.0000 | ✔ | Зараховано | |||
2 | Мельніков Василь Андрійович | 185.3750 | ✔ | Зараховано | |||
3 | Макушко Віталій Валерійович | 183.5000 | ✔ | Зараховано | |||
4 | Фляк Діана Іванівна | 181.4000 | ✔ | Зараховано | |||
5 | Сметанко Степан Васильович | 176.6000 | ✔ | Зараховано | |||
6 | Єзерський Роман Русланович | 175.6250 | ✔ | Зараховано | |||
7 | Коваль Віталій Михайлович | 174.7500 | ✔ | Зараховано | |||
8 | Войтович Роман Павлович | 170.5000 | ✔ | Зараховано | |||
9 | Палій Сергій Ярославович | 170.0000 | ✔ | Зараховано | |||
10 | Собко Віталій-Теофан Ігорович | 169.7500 | ✔ | Зараховано | |||
11 | Корабель Юрій Андрійович | 167.6000 | ✔ | Зараховано | |||
12 | Дуда Максим Олегович | 167.5000 | ✔ | Зараховано | |||
13 | Гнатів Віталій Юрійович | 164.0000 | ✔ | Зараховано | |||
14 | Цюрпіта Максим Дмитрович | 163.6250 | ✔ | Зараховано | |||
15 | Янчинський Юрій Степанович | 163.5000 | ✔ | Зараховано | |||
16 | Бенсь Олександр Михайлович | 158.0000 | ✔ | Зараховано | |||
17 | Тарасюк Владислав Ростиславович | 156.3750 | ✔ | Зараховано | |||
18 | Держило Юрій-Володимир Андрійович | 156.0000 | ✔ | Зараховано | |||
19 | Гавран Богдан Богданович | 154.8000 | ✔ | Зараховано | |||
20 | Роп'як Владислав Романович | 154.0000 | ✔ | Зараховано | |||
21 | Олексишин Руслан Юрійович | 153.0000 | ✔ | Зараховано | |||
22 | Кірєєва Софія Андріївна | 152.5000 | ✔ | Зараховано | |||
23 | Попик Ольга Андріївна | 149.0000 | 152.1818 | ✔ | Зараховано | ||
24 | Лагойда Володимир Сергійович | 152.0000 | ✔ | Зараховано | |||
25 | Кулеба Ростислав Мар'янович | 147.8000 | ✔ | Зараховано | |||
26 | Лужна Катерина Юріївна | 142.6000 | ✔ | Зараховано | |||
27 | Балицький Ігор Ігорович | 142.2000 | ✔ | Зараховано | |||
28 | Сохан Юрій Володимирович | 140.7500 | ✔ | Зараховано | |||
29 | Білий Данило Андрійович | 138.0000 | ✔ | Зараховано | |||
30 | Фостяк Андрій Романович | 127.0000 | ✔ | Зараховано |